Beclean anunturi

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Beclean (Romania) / (alege oras)

7 Beclean

Angajam muncitori constructii Beclean
Societate comerciala angajeaza in constructii : dulgher , zidar , muncitor necalificat Se asigura conditii de munca decente Pe
Bistrita Nasaud / Beclean
1800 RON
Anunturi Angajam operatori arhivare documente
Angajam operatori arhivare documente Beclean
Starjobs recruteaza personal OPERATORI ARHIVARE DOCUMENTE pentru a lucra la clientul nostru, firma cu activitate in domeniul
250 EUR
Angajam agent vanzari teren (d2d) pentru bistrita, beclean, nasaud Beclean
Descrierea postului: -prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice; -prospectarea pietei si identificarea
1100 RON
Oferta locuri de munca in toate localitatile! Beclean
Veti descoperi ca tot mai multi oameni lucreaza cu noi, pentru ca le-am pus la dispozitie imediat dovada platii si contract legal!
300 USD
Anunturi Reprezentant vanzari bijuterii
Reprezentant vanzari bijuterii Beclean
Companie spaniola cauta reprezentanti vanzari de bijuterii argint , placate cu aur de 24k, ceasuri, cosmetice Vanzarea se face
Sunteri dornici pentru un job la ingrijit varstnici Beclean
Aveti o experienta proprie? Va oferim la un salar atractiv de 1400 euro fara cunostinta de limba germana un job la ingrijit pe
1400 EUR
Afacerea ta cu bijuterii Beclean
Afacere profitabila fara investitie Reprezentant vanzari pe baza de catalog: bijuterii argint, placate cu aur, cosmetice, ceasuri
1 EUR

Adauga anunt gratuit

CATEGORII anunturi

Beclean
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare