Oferta locuri de munca in toate localitatile! Beclean Anunturi 138932

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Beclean (Romania) / (alege oras)
Anterior Urmator
Oferta locuri de munca in toate localitatile!
Beclean

[Anunt Expirat] Veti descoperi ca tot mai multi oameni lucreaza cu noi, pentru ca le-am pus la dispozitie imediat dovada platii si contract legal! A inceput deja trimiterea castigurilor! Aceasta oferta NU e joc piramidal si NU e MLM! Munciti lejer, 3 ore pe zi, ca operator online, cu castiguri de 300 dolari lunar! Detalii va expediem dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: modan_liviu yahoo com

Raporteaza Pagina
anunt   urgent

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de modanliviu

Locuri de munca pentru toti! Turda
Oferta este deja un fenomen! Foarte multi oameni lucreaza cu noi!
Oferta locuri de munca sigure! Buzau
Tot mai multi oameni sunt multumiti, pentru ca oferim imediat contract
Locuri de munca pe timp de criza! Giurgiu
Alternativa noastra este cea mai sigura si mai serioasa! Oferim

anunturi /

Angajam Agent vanzari teren (d2d) pentru Bistrita, Beclean, Nasaud Beclean
Descrierea postului: -prezentarea si promovarea serviciilor companiei
Afacerea ta cu bijuterii Beclean
Afacere profitabila fara investitie. Reprezentant vanzari pe baza
 Reprezentant vanzari bijuterii Reprezentant vanzari bijuterii Beclean
Companie spaniola cauta reprezentanti vanzari de bijuterii argint
Sunteri dornici pentru un job la Ingrijit varstnici Beclean
Aveti o experienta proprie? Va oferim la un salar atractiv de 1400
angajam muncitori constructii Beclean
Societate comerciala angajeaza in constructii : dulgher , zidar

Adauga anunt gratuit
300 USD
Contacteaza vanzatorul
0700000000
Beclean
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare